Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 497.39 kb
Stron: 5
Id: 837

Bezpiecznie przez życie – czyli jak uczyć dzieci unikania zagrożeń (cześć II)

Bożena Rutkowska   Marzec 2011

Autorka przedstawia scenariusze zajęć (w oparciu o książkę Reginy Dąbrowskiej „Bezpiecznie przez życie – czyli jak uczyć dzieci unikania zagrożeń”) dotyczące następujących treści z podstawy programowej: - dziecko wie, że nie może samodzielnie zażywać lekarstw i stosować środk&oac... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

bezpieczeństwoscenariusz zajęć

Więcej z działu

Bezpieczeństwo

Więcej z tego numeru

Marzec 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Autorka przedstawia scenariusze zajęć (w oparciu o książkę Reginy Dąbrowskiej „Bezpiecznie przez życie – czyli jak uczyć dzieci unikania zagrożeń”) dotyczące następujących treści z podstawy programowej:
- dziecko wie, że nie może samodzielnie zażywać lekarstw i stosować środków chemicznych (scenariusz „Lekarstwa i ty” oraz „Mądre dbanie o czystość ciała i otoczenie);
- dziecko próbuje samodzielnie i bezpiecznie organizować sobie czas wolny w przedszkolu i w domu (…) (scenariusz „Uwaga na wysokość!”, „Rozsądne zabawy na powietrzu”, „Gorące niebezpieczeństwa”, „Z wodą nie przelewki”, „Prąd i urządzenia elektryczne” oraz „Gdzie małego człowieka obowiązuje całkowity zakaz zabawy”.
 

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz