Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 872.04 kb
Stron: 6
Id: 1576

Bawię się! Rysuję! Maluję! Lubię zajęcia artystyczne! (ćwiczenia małej motoryki)

Beata Bielska   Styczeń 2012

W tym praktycznym artykule znajdziemy przykłady zabaw rozwijających do relaksacji, przykłady zabaw, przykłady zabaw umożliwiających kształtowanie świadomości własnego ciała i czynności samoobsługowych, orientacji w przestrzeni oraz całą gamę ćwiczeń z zakresu rozwijania zainteresowań artystycznych i... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (1.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

metody relaksacyjneplastykaprzygotowanie do szkołyrozwój manualnyrozwój motorycznyscenariusz zajęćcykl Jak przygotować przedszkolaka do szkoły?

Więcej z działu

Gotowość szkolna

Więcej z tego numeru

Styczeń 2012

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

W tym praktycznym artykule znajdziemy przykłady zabaw rozwijających do relaksacji, przykłady zabaw, przykłady zabaw umożliwiających kształtowanie świadomości własnego ciała i czynności samoobsługowych, orientacji w przestrzeni oraz całą gamę ćwiczeń z zakresu rozwijania zainteresowań artystycznych i przygotowania do nauki pisania. Artykułowi towarzyszy propozycja zajęć z wykorzystaniem elementów pedagogiki humoru.

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz