Bal sylwestrowy – zabawa integracyjna dla wszystkich grup przedszkolnych

Agnieszka Sokołowska   Grudzień 2012

Ze wstępu do scenariusza: W przedszkolu zajęcia organizowane dla dzieci połączone są z zabawą jako dominującą formą aktywności. Scenariusz balu sylwestrowego zakłada nie tylko dobrą zabawę, lecz także stwarza szansę na rozwijanie sprawności ruchowych, kształtowanie wyobraźni i postaw społecznych. D... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (1.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.