Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Awans zawodowy nauczyciela stażysty według projektu rozporządzenia MEN

Czerwiec 2018

"Projekt nowego rozporządzenia MEN w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli został opublikowany 19 marca 2018 r. Dokument wejdzie w życie z początkiem nowego roku szkolnego, tj. 1 września 2018 r., ale już dziś warto zapoznać się ze zmianami w procedurze uzyskiwania awansu za... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać bezpłatnie.

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2018

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"Projekt nowego rozporządzenia MEN w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli został opublikowany 19 marca 2018 r. Dokument wejdzie w życie z początkiem nowego roku szkolnego, tj. 1 września 2018 r., ale już dziś warto zapoznać się ze zmianami w procedurze uzyskiwania awansu zawodowego. Zgodnie z nowym brzmieniem rozporządzenia zmiany polegają m.in. na skróceniu terminu na złożenie sprawozdania z realizacji planu rozwoju zawodowego, dodaniu praktycznego modułu do postępowań na wyższe stopnie awansu, a także sprecyzowaniu zadań opiekuna stażu. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!