Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
Typ: pdf
Wielkość: 628.91 kb
Stron: 4
Id: 1564

Atrakcyjne przedszkole – część trzecia (profesjonalna ulotka)

Anna Jankowska   Grudzień 2011

Ulotki informacyjne są niezmiernie istotnym elementem, w który powinna być zaopatrzona każda placówka. To element tak ważny jak np. wizytówka dla biznesmena, bez której nawet najlepiej zapoczątkowane kontakty zanikną, rozmyją się, zwłaszcza jeśli jednego dnia prowadzi się... więcej
Pobierz Ten plik można pobrać za pomocą SMS (1.23 PLN brutto) lub za pomocą pobrań.

Zobacz również

dyrektormenadżerpromocjaprzedszkolecykl Jak się pokazać?

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz klikając w jeden z tagów
lub skorzystaj z wyszukiwarki

Więcej z działu

Zarządzanie placówką edukacyjną

Więcej z tego numeru

Grudzień 2011

Ulotki informacyjne są niezmiernie istotnym elementem, w który powinna być zaopatrzona każda placówka. To element tak ważny jak np. wizytówka dla biznesmena, bez której nawet najlepiej zapoczątkowane kontakty zanikną, rozmyją się, zwłaszcza jeśli jednego dnia prowadzi się bardzo wiele rozmów biznesowych.
Oprócz dobrze skrojonej ulotki rodzic zapisujący dziecko powinien otrzymać folder informujący szerzej o placówce. Ulotka to minimum. Folder to profesjonalna średnia. Folder + ulotka + gadżet reklamowy to szansa na dłuższe zakotwiczenie w pamięci rodzica.


W artykule zostały opisane m.in. cechy dobrej ulotki – także z perspektywy rodziców oraz zostały omówione wszystkie istotne kwestie z zakresu jej opracowania i dystrybuowania.