Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 628.91 kb
Stron: 4
Id: 1564

Atrakcyjne przedszkole – część trzecia (profesjonalna ulotka)

Anna Jankowska   Grudzień 2011

Ulotki informacyjne są niezmiernie istotnym elementem, w który powinna być zaopatrzona każda placówka. To element tak ważny jak np. wizytówka dla biznesmena, bez której nawet najlepiej zapoczątkowane kontakty zanikną, rozmyją się, zwłaszcza jeśli jednego dnia prowadzi się... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (1.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

dyrektormenadżerpromocjaprzedszkolecykl Jak się pokazać?

Więcej z działu

Zarządzanie placówką edukacyjną

Więcej z tego numeru

Grudzień 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Ulotki informacyjne są niezmiernie istotnym elementem, w który powinna być zaopatrzona każda placówka. To element tak ważny jak np. wizytówka dla biznesmena, bez której nawet najlepiej zapoczątkowane kontakty zanikną, rozmyją się, zwłaszcza jeśli jednego dnia prowadzi się bardzo wiele rozmów biznesowych.
Oprócz dobrze skrojonej ulotki rodzic zapisujący dziecko powinien otrzymać folder informujący szerzej o placówce. Ulotka to minimum. Folder to profesjonalna średnia. Folder + ulotka + gadżet reklamowy to szansa na dłuższe zakotwiczenie w pamięci rodzica.


W artykule zostały opisane m.in. cechy dobrej ulotki – także z perspektywy rodziców oraz zostały omówione wszystkie istotne kwestie z zakresu jej opracowania i dystrybuowania.
 

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz