Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 844.3 kb
Stron: 3
Id: 1476

Atrakcyjne przedszkole – część pierwsza (budowanie marki placówki)

Anna Jankowska   Październik 2011

Nie ulega wątpliwości, że placówki, oprócz pełnienia funkcji oświatowych, przy kiepskim dofinansowaniu z budżetu, muszą walczyć o klienta. Z punktu widzenia rodziców jest to dobre, bo właśnie konkurencja stymuluje do powstawania nowych pomysłów, wymyślania atrakcji, komun... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

dyrektormenadżerpromocjaprzedszkolecykl Jak się pokazać?

Więcej z działu

Zarządzanie placówką edukacyjną

Więcej z tego numeru

Październik 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Nie ulega wątpliwości, że placówki, oprócz pełnienia funkcji oświatowych, przy kiepskim dofinansowaniu z budżetu, muszą walczyć o klienta. Z punktu widzenia rodziców jest to dobre, bo właśnie konkurencja stymuluje do powstawania nowych pomysłów, wymyślania atrakcji, komunikowania się z otoczeniem i zachęcania do odwiedzenia naszego przedszkola.


W artykule przeczytamy o tym, na czym polega konkurencyjność, czym jest przewaga konkurencyjna i jakie innowacje gwarantują uzyskanie przewagi na rynku.

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz