Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Atrakcyjne przedszkole – część czwarta (placówka na forum lokalnym)

Anna Jankowska   Styczeń 2012

Kolejnym elementem, który może przyciągnąć rodziców, są wszelkie udogodnienia, np. w sposobie komunikowania się z rodzicem. Zaczynając od dobrze przygotowanej strony internetowej, na indywidualnych konsultacjach kończąc. Czasem słyszę od nauczycieli, że nie jest to zbyt ważne narzędzi... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (1.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Styczeń 2012

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Kolejnym elementem, który może przyciągnąć rodziców, są wszelkie udogodnienia, np. w sposobie komunikowania się z rodzicem. Zaczynając od dobrze przygotowanej strony internetowej, na indywidualnych konsultacjach kończąc.
Czasem słyszę od nauczycieli, że nie jest to zbyt ważne narzędzie w ramach reklamowania placówki. Ci, którym się tak wydaje, są w wielkim błędzie. To nie ulotka, nie folder, ale właśnie strona internetowa jest głównym źródłem informacji dla potencjalnych nowych klientów. Czasem usłyszą od znajomych o dobrym przedszkolu i pierwsze, co robią, to klikają w necie. Nie czekają z zapartym tchem na dni otwarte, nie telefonują do sekretariatu z pytaniami „Jak u was jest?”, tylko wyrabiają sobie opinię na podstawie wejścia na stronę.


W artykule przeczytamy m.in. o tym, co zrobić, by strona internetowa przedszkola była atrakcyjna dla rodziców i co najczęściej irytuje rodziców ją odwiedzających. Zapoznamy się także z typowymi działaniami wchodzącymi w zakres promowania placówki oświatowej.

 

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!