Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Aromaterapia. Jak wspierać dzieci w rozwoju i dbać o ich zdrowie w przedszkolu

Dariusz Cwajda   Czerwiec 2018

"(...) Najwybitniejsi specjaliści piszący o zdrowiu dzieci zwracają uwagę na konieczność wykorzystywania w pierwszych etapach ich życia jak najbardziej naturalnych, ekologicznych i najlepiej niefarmakologicznych metod radzenia sobie z różnymi dolegliwościami. Szczególnie dotyczy to dzieci słabszych ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (6.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2018

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"(...) Najwybitniejsi specjaliści piszący o zdrowiu dzieci zwracają uwagę na konieczność wykorzystywania w pierwszych etapach ich życia jak najbardziej naturalnych, ekologicznych i najlepiej niefarmakologicznych metod radzenia sobie z różnymi dolegliwościami. Szczególnie dotyczy to dzieci słabszych i często chorujących. Ich organizmy narażone są na długie terapie, stosowanie przeróżnych lekarstw, co nie pozostaje bez znaczenia dla ich organizmu. Ci sami naukowcy powtarzają, iż bezspornie udowodniono, że rozwój mózgu i poziom jego pracy zależy bezpośrednio od jakości i ilości impulsów docierających do niego od zmysłów. Spostrzeżenie to jest szczególnie istotne, gdy chodzi o rozwój mózgu dziecka. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!