Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Dołącz do grona prenumeratorów i wybierz prezent. Poznaj szczegóły promocji: zobacz
Typ: pdf
Wielkość: 5598.71 kb
Id: 7326

Aromaterapia. Jak wspierać dzieci w rozwoju i dbać o ich zdrowie w przedszkolu

Dariusz Cwajda   Czerwiec 2018

"(...) Najwybitniejsi specjaliści piszący o zdrowiu dzieci zwracają uwagę na konieczność wykorzystywania w pierwszych etapach ich życia jak najbardziej naturalnych, ekologicznych i najlepiej niefarmakologicznych metod radzenia sobie z różnymi dolegliwościami. Szczególnie dotyczy to dzieci słabszych ... więcej
Pobierz

Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (6.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

nauczycielnowoczesne metodyrozwój poznawczyzmysłyaromaterapia

Więcej z działu

Systemy pedagogiczne, koncepcje edukacyjne, nowatorskie metody...

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2018

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

"(...) Najwybitniejsi specjaliści piszący o zdrowiu dzieci zwracają uwagę na konieczność wykorzystywania w pierwszych etapach ich życia jak najbardziej naturalnych, ekologicznych i najlepiej niefarmakologicznych metod radzenia sobie z różnymi dolegliwościami. Szczególnie dotyczy to dzieci słabszych i często chorujących. Ich organizmy narażone są na długie terapie, stosowanie przeróżnych lekarstw, co nie pozostaje bez znaczenia dla ich organizmu. Ci sami naukowcy powtarzają, iż bezspornie udowodniono, że rozwój mózgu i poziom jego pracy zależy bezpośrednio od jakości i ilości impulsów docierających do niego od zmysłów. Spostrzeżenie to jest szczególnie istotne, gdy chodzi o rozwój mózgu dziecka. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!