Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Alternatywne doświadczenie ciszy

Agnieszka Minkisiewicz   Listopad 2021

"Wyzwaniem współczesnej edukacji nie jest kształtowanie kompetencji instrumentalnych, ale budowanie wewnętrznego świata dziecka oraz jego intelektualnej harmonii. Poszukiwania, innowacje i eksperymenty są istotną cechą procesu edukacji przedszkolnej. Towarzyszą twórczym nauczycielom w ich codziennej... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (6.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z działu

O dziecięcych problemach

Więcej z tego numeru

Listopad 2021

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"Wyzwaniem współczesnej edukacji nie jest kształtowanie kompetencji instrumentalnych, ale budowanie wewnętrznego świata dziecka oraz jego intelektualnej harmonii. Poszukiwania, innowacje i eksperymenty są istotną cechą procesu edukacji przedszkolnej. Towarzyszą twórczym nauczycielom w ich codziennej pracy. Aby cieszyć się radością dzieci i uznaniem rodziców, wciąż musimy poszukiwać nowych rozwiązań i doskonalić już znane. Ciekawym doświadczeniem i dość charakterystycznym elementem montessoriańskiej pedagogiki są lekcje ciszy. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się