Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 448.09 kb
Stron: 5
Id: 24

Aktywni partnerzy

Aleksandra Szlendak   Wrzesień 2010

(…) Na dziecko przekraczające próg przedszkola oddziaływają głównie dwa środowiska – środowisko rodzinne oraz środowisko przedszkolne. To rodzina wywiera największy wpływ na wychowanie dziecka, bowiem to w niej zachodzą najważniejsze procesy wychowawcze, przedszkole zaś st... więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 1
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

współpraca z rodzicamipedagogizacjadyrektor

Więcej z działu

Współpraca z rodzicami i pedagogizacja

Więcej z tego numeru

Wrzesień 2010

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

(…) Na dziecko przekraczające próg przedszkola oddziaływają głównie dwa środowiska – środowisko rodzinne oraz środowisko przedszkolne. To rodzina wywiera największy wpływ na wychowanie dziecka, bowiem to w niej zachodzą najważniejsze procesy wychowawcze, przedszkole zaś stymuluje dziecko we wszystkich obszarach jego rozwoju oraz wspiera działania wychowawcze rodziców. Właśnie te dwa środowiska są odpowiedzialne za wprowadzanie dziecka w świat dorosłych i uczenie sztuki życia.


W artykule Autorka przedstawia zasady współpracy przedszkola i rodziny oraz opisuje, w jaki sposób organizować partnerską współpracę pomiędzy tymi dwoma środowiskami – przemyślenia swoje popiera przykładami rozwiązań praktycznych. Tekstowi towarzyszy gotowe narzędzie – przykładowy plan współpracy z rodzicami.

 

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz