Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Adenoid, czyli trzeci migdałek

Monika Maciaszek   Październik 2010

Dla wielu z nas – a zwłaszcza dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym – jesień to nie tyle kolorowe liście i kasztany, ile ciągłe przeziębienia i nawracające infekcje górnych dróg oddechowych naszych pociech. Zdarza się, że gdy przedszkolak często choruje, a ponadt... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

logopediazdrowie

Więcej z działu

O dziecięcych problemach

Więcej z tego numeru

Październik 2010

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Dla wielu z nas – a zwłaszcza dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym – jesień to nie tyle kolorowe liście i kasztany, ile ciągłe przeziębienia i nawracające infekcje górnych dróg oddechowych naszych pociech. Zdarza się, że gdy przedszkolak często choruje, a ponadto ma katar, mówi przez nos i chodzi z otwartą buzią, pediatra wysyła go do laryngologa z podejrzeniem przerostu trzeciego migdała.
[Ze wstępu Joanny Juszczak-Guca]


Z treści artykułu dowiemy się:
- co to jest trzeci migdałek i jaka jest jego rola;
- co to jest przerost trzeciego migdałka i czy jest on groźny;
- jakie są formy leczenia powiększonego migdałka;
- czy operacja jest zawsze korzystna i czy raz wycięty migdałek może odrosnąć.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!