Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza na czerwiec


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 1700 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.
informacje o pliku
Typ: pdf
Wielkość: 43.64 kb
Stron: 1
Id: 10460

Zaginiony Mikołaj - zapis melodii i tekst

Lipiec-sierpień 2021

Zapis linii melodycznej wraz z tekstem piosenki „Zaginiony Mikołaj" znajdującej się na płycie „Muzyczna podróż przedszkolaka" dołączonej do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA 7-8.238-239. więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (1.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

tekst

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz klikając w jeden z tagów lub skorzystaj z wyszukiwarki

Więcej z tego numeru

Lipiec-sierpień 2021

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Zapis linii melodycznej wraz z tekstem piosenki „Zaginiony Mikołaj" znajdującej się na płycie „Muzyczna podróż przedszkolaka" dołączonej do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA 7-8.238-239.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!