Polecamy Zabawy dla starszych przedszkolaków

Zabawy dla starszych przedszkolaków

ponad 9 lat temu

„Pakiet zabawek edukacyjnych dla starszych przedszkolaków. Do ćwiczeń i zabaw w domu
i w przedszkolu” to gotowy materiał na cały rok pracy w przedszkolu. Zawiera dziesiątki kolorowych kartonowych pomocy dydaktycznych do opisanych
w książce zajęć ze starszymi dziećmi w przedszkolu.

Pakiet zabawek edukacyjnych został opracowany dla dzieci, aby posługiwały się nim w zabawach, ćwiczeniach
i sytuacjach zadaniowych. Do prowadzenia działalności pedagogicznej ze starszymi przedszkolakami wystarczy jedna książka dla dorosłego, ale musi być tyle pakietów zabawek, ile dzieci w grupie.

Pomoce dla wygody zostały nadrukowane na kartonach,
a nacięte są tak, że można z łatwością wypchnąć palcami poszczególne obiekty. Kartony znajdują się w teczce wraz z kompletem przezroczystych samozamykających się woreczków.

Jest dopełnieniem książki prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej, Ewy Zielińskiej i Jana Amosa Jelinka „Starsze przedszkolaki. Jak skutecznie je wychowywać i kształcić w przedszkolu i w domu”. Jeżeli posiadasz już książkę, to zapraszamy do zamówienia „Pakietu zabawek...”.

Zapoznaj się z pomocami dydaktycznymi