Polecamy Dzień Matki * Dzień Ojca * Święto Rodziny *

Dzień Matki * Dzień Ojca * Święto Rodziny *

ponad 9 lat temu

Kalendarz pełen jest świąt, które dzieci poznają zarówno w domu, rozmawiając z dorosłymi, jak również w przedszkolu poprzez zabawy, zajęcia plastyczne, wiersze i piosenki. Uniwersalną formą, łączącą te wszystkie aktywności, jest inscenizacja teatralna.

Już podczas przygotowywań i prób do spektaklu dzieci emocjonują się wydarzeniem, jakim będzie występ przed publicznością. Widownię stanowią zazwyczaj najbliżsi – rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, opiekunowie – dziecko ma więc okazję pochwalenia się przed nimi swoimi umiejętnościami.

Proponujemy SCENARIUSZE, które dostosowane są do możliwości dzieci, z zachowaniem podziału na dwie grupy:

• 3-4-latki
  • 5-6-latki.
Publikacja zawiera również teksty i nuty piosenek, a także dwie płyty:
  • Audio-CD – przeznaczoną do odtwarzaczy CD – zawiera nagrania piosenek w wersji wokalnej oraz instrumentalnej
  • Data-PC – przeznaczoną do odtwarzania w komputerze – m.in. nagrane efekty dźwiękowe w formacie mp3 oraz pliki PDF z przedstawieniami rozpisanymi na role.
ZOBACZ WIĘCEJ