Nie żałujmy czasu na zabawę! Znaczenie zabawy w życiu i rozwoju dziecka

Cena: 59.00 zł/os
co zawiera cena?

On-line

typ szkolenia

godzin dydaktycznych

Cel szkolenia

Cele szkolenia:

• Zapoznanie z istotą problemu iChoroby.
  • Poznanie roli nauczyciela w cyfrowej rzeczywistości.
  • Przypomnienie oraz odświeżenie wiedzy na temat istoty zabawy w życiu dziecka.
  • Przypomnienie oraz odświeżenie znaczenia zabawy w rozwoju dziecka.
  • Zapoznanie z konkretnymi działaniami ułatwiającymi i wspierającymi edukację poprzez zabawę.

Przebieg szkolenia

1. Dzieci + tablety = iChoroba.
  2. Rola nauczyciela w cyfrowej rzeczywistości.
  3. Znaczenie zabawy w rozwoju dziecka.
  4. Jak uczyć poprzez zabawę?

Film szkoleniowy

Wpisz kod dostępu i oglądaj szkolenie

Oglądaj całe szkolenie

1. Wykup dostęp do szkolenia Gabrieli Fejkiel.
  2. Kod dostępu należy wpisać w oknie „Wpisz kod dostępu”, a następnie kliknąć „Dodaj kod i oglądaj szkolenie”. Nagranie można odtwarzać bez limitu.
  3. Pobierz materiały szkoleniowe, które zostaną udostępnione wraz z kodem dostępu.
  4. Wypełnij test on-line, niezbędny do otrzymania zaświadczenia uczestnictwa, uzyskując wymaganą liczbę punktów.
  5. Otrzymaj zaświadczenie uczestnictwa w akredytowanym szkoleniu na swój adres mailowy.

Aby wykupić dostęp do szkolenia wypełnij formularz zamówieniowy.

Przy płatności metodą PayU otrzymujesz kod dostępu do filmu szkoleniowego w chwili opłacenia szkolenia.

W osobnej wiadomości zostanie przesłany KOD DOSTĘPU do szkolenia.

Po zaksięgowaniu wpłaty, na adres mailowy podany w zamówieniu zostanie przesłany dokument potwierdzający dokonanie wpłaty.

Warunkiem otrzymania zaświadczenia w wersji elektronicznej jest wypełnienie testu wiedzy online oraz uzyskanie wymaganej liczby punktów. Uczestnik może podejść do testu kilka razy.
Zaświadczenie zostanie wysłane na adres mailowy podany podczas zakupu w dniu roboczym, w godzinach pracy firmy tj. 7:00-15:00.

Po otrzymaniu kodu dostępu do szkolenia, nie ma możliwości odstąpienia od umowy.

Warunki uczestnictwa

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Akademia Edukacji jest placówką posiadającą AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty - dostęp do szkolenia mogą wykupić nauczyciele/dyrektorzy placówek edukacyjnych posiadający wykształcenie pedagogiczne.

Warunkiem uzyskania dostępu do szkolenia jest wcześniejsze dokonanie wpłaty. Wpłata musi zostać zaksięgowana na naszym koncie.

Uczestnik zobowiązany jest do uregulowania opłaty w całości w terminie nie późniejszym niż 14 dni od dnia złożenia zamówienia.
W przypadku braku płatności w ciągu 14 dni - zamówienie zostaje automatycznie anulowane.

CEBP 24.12 Sp. z o.o.
ul. Kwiatowa 3