Moja mała ojczyzna - mieszkam w Zielonej Górze - relacja z eliminacji

Wydarzenie dodał(a) Jolanta Anna Kozłowska

Miejskie Przedszkole nr 3 w Zielonej Górze wcześnie przystąpiło do konkursu "Moja mała ojczyzna - mieszkam w Zielonej Górze”. Dzieci znają swoją okolicę i mocne atuty miasta, więc chętnie przystąpiły do wykonania prac plastycznych w tym temacie. Problematyka regionalna podjęta przez organizatorów to wdzięczny temat, gdyż dotyczy obrazów i wydarzeń znanych dzieciom. W naszych przedszkolnych eliminacjach wzięło udział 13 dzieci z grupy 5 i 6-latków. 29 marca 2012 jury w składzie Emilia Fornalik, Jolanta Kozłowska i członkowie grona pedagogiczngo przedszkola oraz same dzieci w grupach, wytypowało 5 prac do konkursu ogólnopolskiego, są to:

Kamil Gramza - lat 5,

Wojciech Słoniowski – lat 5,

Filip Płocienniczak – lat 5,

Joanna Błażejczak– lat 6,

Jan Branicki – lat 6.

Prace wyróżnione z opisami eksponowaliśmy w holu głównym, co było wielkim wyróżnieniem i powodem do dumy. Czekamy teraz na wyniki konkursu ogólnopolskiego i życzymy naszym małym artystom wygranej, dostrzeżenia ich prac na tak wielkiej ogólnopolskiej wystawie.

Koordynator konkursu - Jolanta Kozłowska, Zielona Góra

Moja mała ojczyzna