Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Spotkanie z pisarzem Publiczne Przedszkole Nr 5 w Aleksandrowie Łódzkim


Wpis dodał(a) Katarzyna Augustyniak
tydzień temu, wyświetleń 24


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W ramach projektu Mali Artyści z Publicznego Przedszkola Nr 5 w Aleksandrowie Łódzkim gościli wspaniałego gościa - pisarza i autora książek "Miś i Misia" Tomasza Jacela. Pan Tomasz przeczytał nam fragment swojego utworu. Następnym zadaniem w ramach projektu było przeczytanie przez nauczyciela opowiadania "Przygody Krasnala Hałabały". Dzieci zilustrowały głównego bohatera. 

Książka dla przedszkolaka

Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna AugustyniakWyślij wiadomość
do Katarzyna Augustyniak

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Augustyniak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się