Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Katarzyna Augustyniak dodał(a) wpis tydzień temu
Spotkanie z pisarzem Publiczne Przedszkole Nr 5 w Aleksandrowie Łódzkim
W ramach projektu Mali Artyści z Publicznego Przedszkola Nr 5 w Aleksandrowie Łódzkim gościli wspaniałego gościa - pisarza i autora książek "Miś i Misia" Tomasza Jacela.
Katarzyna Augustyniak dodał(a) wpis ponad 3 lat temu
Publiczne Przedszkole nr 5 w Aleksandrowie Łódzkim
Projekt czytelniczy "Bajeczna Księga II edycja" w Publicznym Przedszkolu nr 5 w Aleksandrowie Łódzkim
Katarzyna Augustyniak dodał(a) wpis ponad 4 lat temu
Bajeczna Księga w "Motylkowie"
W dniu 22 stycznia 2020 r. w grupie dzieci 5 letnich "Motylki" w Publicznym Przedszkolu nr 5 w Aleksandrowie Łódzkim odbyły się pierwsze zajęcia wprowadzające w projekt

Katarzyna Augustyniak
ostatnie logowanie 22 godziny temu


wyślij wiadomość

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Wyślij wiadomość do Katarzyna Augustyniak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się