Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Przedszkolaki Kochają Zwierzaki! Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi


Wpis dodał(a) Małgorzata Czartoryjska
tydzień temu, wyświetleń 92


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Przedszkolaki z Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi w Kwidzynie wraz z Rodzicami Wielkie Serce <3 mają i zwierzętom pomagają.
Tegoroczna akcja charytatywna kierowana jest dla podopiecznych Kwidzyńskiego Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt ,,Adopciaki Miłosna". 
"Październik-miesiącem dobroci dla zwierząt" pod takim hasłem odbyła się akcja charytatywna na rzecz zwierząt, słodkości i nie tylko umilały nam naszą akcje. 
Przekazaliśmy również do Adopciaków z Miłosnej, ostatni transport kasztanów pracowicie zbieranych przez małe rączki naszych przedszkolaków. Podziękowania kierujemy do Rodziców za bardzo duże zaangażowanie w Akcję Kasztan. Dziękujemy <3 
Zapraszamy do relacji na naszym profilu na Fb :) https://www.facebook.com/photo?fbid=1984210015277789

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Małgorzata CzartoryjskaWyślij wiadomość
do Małgorzata Czartoryjska

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Małgorzata Czartoryjska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się