Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Pomagamy zwierzętom w schronisku.


Wpis dodał(a) Bożena Grzymowicz
7 miesięcy temu, wyświetleń 229


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W miesiącu XI i XII przeprowadzono projekt w ramach akcji Bliżej Pieska. Podczas realizacji projektu przeprowadzono szereg zajęć uświadamiających dzieciom, że zwierzę to żywa istota zasługująca na miłość, ochronę i opiekę. Dzieci utrwalały zasady właściwego zachowania się wobec nich i dbania o nie. Są przekonane, że nasza pomoc zwierzętom w schronisku jest bardzo potrzebna. Zorganizowana akcja" Pomóżmy zwierzętom w naszym schronisku" przerosła nasze oczekiwania. Wszyscy zaangażowani za swoje szlachetne serce otrzymali odznakę " Przyjaciela Zwierząt"

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Bożena GrzymowiczWyślij wiadomość
do Bożena Grzymowicz

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Bożena Grzymowicz

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka