Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Przyjaciele psa


Wpis dodał(a) Zuzanna Bułka
8 miesięcy temu, wyświetleń 121


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Na przełomie października i listopada przedszkole przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Kętach dołączyło do zbiórki darów na rzecz Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej. Kierując się potrzebami czworonożnych przyjaciół, w szatni naszego przedszkola można było złożyć mokrą lub suchą karmę dla psów/kotów, koce, ręczniki czy też żwirek do kocich kuwet. Dzięki hojności darczyńców udało się zebrać dwa kartony artykułów dla zwierząt, które zostały przekazane do schroniska. Ponadto, w grupie maluszków (dzieci trzyletnich i dwuipółletnich) przeprowadzono prelekcję na temat psów i właściwego ich traktowania, sporządzono także Kodeks Przyjaciela Psa. Ufamy, że możliwość uczestniczenia w lekcji oraz włączenia się do pomocy zwierzętom uświadomi najmłodszym, że zwierzę to nie zabawka, ale przyjaciel, za którego jesteśmy odpowiedzialni.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Zuzanna BułkaWyślij wiadomość
do Zuzanna Bułka

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Zuzanna Bułka

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka