Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Przedszkole dzikim zwierzętom


Wpis dodał(a) Natalia Drzewińska-Bocian
5 miesiące temu, wyświetleń 70


Wpis został sprawdzony przez moderatora

16 marca 2023 roku przedszkole i żłobek odwiedzili wyjątkowi goście, sokolnicy z Ośrodka Rehabilitacji Ptaków Drapieżnych DŻAWAT przy Technikum Leśnym im. Stanisława Sokołowskiego w Warcinie. Wizyta gości poprzedzona była akcją charytatywną Przedszkolnego Koła Wolontariatu Uśmiech dla każdego oraz żłobka , w ramach której dzieci wraz z rodzicami zaangażowały się w zbiórkę środków opatrunkowo-higienicznych. Akcja miała na celu zapewnienie wsparcia ośrodkowi dbającemu o powrót do zdrowia dzikim zwierzętom. Mali przyrodnicy zachwyceni byli towarzyszącą sokolnikom sową płomykówką o imieniu Wafel, który był bardzo grzeczny i chętnie oddawał się pieszczotom i zainteresowaniu dzieci. Dziękujemy za cenną lekcję przyrody i empatii!

Natalia Drzewińska-Bocian

 

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Natalia Drzewińska-BocianWyślij wiadomość
do Natalia Drzewińska-Bocian

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Natalia Drzewińska-Bocian

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
150 zł w prezencie za zakup wyprawki plastycznej! sprawdź