Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Bajeczna Księga


Wpis dodał(a) Patrycja Kowalska
8 miesięcy temu, wyświetleń 155


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Malinka z mamą, wreszcie obudziły Zuzię ze snu. Jej pięny sen przekonał ją, że strach i nieśmiałość są zupełnie niepotrzebne. Zrozumiała, że inny wygląd wcale nie przeszkadza w poznawaniu nowych przyjaciół. Od teraz już nie mogła doczekać się balu. Bardzo chciała tam być, dlatego poprosiła mamę o pomoc w przygotowaniu niebieskiego kapelusza. I tak zaczął się kolejny dzień biedronki Zuzi. Do przedszkola szła już z uśmiechem i radością. Wszysycy dziwili się jak jedna noc mogła zmienić nieśmiałą biedronkę. Zuzia przechodząc korytarzem zobaczyła samotną mrówkę." Jej buźka była smutna, nie zastanawiając się ani chwili podeszła do niej i..."? Tego dowiemy się już niebawem od Marceliny :).

Bajeczna księga

Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Patrycja KowalskaWyślij wiadomość
do Patrycja Kowalska

Komentarze

Wyślij wiadomość do Patrycja Kowalska