🌸 Witaj wiosno! Książka miesiąca -30% – Sprawdź

Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Polecamy
Akademia Dziecięcej Matematyki
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

NA TROPIE LICZB „W cyferkowie”

Wpis dodał(a) Aneta Jachimczuk ponad 7 lat temu · 669 wyświetleń
Wpis sprawdzony przez moderatora

Przedszkolaki z grupy „Misie” z oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. G. Morcinka w Toszku zrealizowały kolejny mały projekt „W cyferkowie”. Nasi najmłodsi posługują się liczebnikami głównymi i porządkowymi w zakresie 8. Podczas zajęć dzieci chętnie rozwiązują zagadki matematyczne, dodają i odejmują na konkretach, tworzą zbiory równoliczne i różnoliczne, a ostatnio poznały i nauczyły się posługiwać znakami matematycznymi: <,>,=. Zabawy i ćwiczenia matematyczne są bardzo lubiane przez moja grupę.

Na tropie liczb

To wspólna nazwa dla sześciu „małych” projektów (działań/zabaw/zajęć), które mają za zadanie POPRZEZ ZABAWĘ wspomagać realizację celów edukacji matematycznej w przedszkolu.


Strona projektu

Zobacz wszystkie wpisy od Aneta Jachimczuk Wyślij wiadomość do Aneta Jachimczuk
bliżej MAX – abonament

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Wyślij wiadomość do Aneta Jachimczuk

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera