🍩 Słodkie promocje i prezent – tylko do 15 lutego! Sprawdź

Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Polecamy
Szkoleniowa Środa
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

NA TROPIE LITER - w lesie

Wpis dodał(a) Agata Bartniczuk ponad 7 lat temu · 685 wyświetleń
Wpis sprawdzony przez moderatora

Dzieci ćwiczyły głoski i literki. Nauczyciel mówił nazwy zwierzat głoskami, a dzieci odgadywały co to za zwierzę. Każdy dopasowywał napisy z nazwami do zwierząt będących na plakaie. Kolejnym zadaniem było dobranie nazw zwierząt w pary, zaczynających się na tę samą literę. Grupa wykonała książeczki z leśnymi zwierzątkami. Obrazki zostały pokolorowane i podpisane.

Na tropie liter

To wspólna nazwa dla sześciu „małych” projektów (działań/zabaw/zajęć), które mają za zadanie POPRZEZ ZABAWĘ wspomagać w przygotowaniu do nauki czytania i pisania w przedszkolu.


Strona projektu

Zobacz wszystkie wpisy od Agata Bartniczuk Wyślij wiadomość do Agata Bartniczuk

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Wyślij wiadomość do Agata Bartniczuk

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera