więcej informacji: Anna Kołodziej, tel. 12 631 04 10 wew. 107 (w godz. 8:00-15:00)

Materiały pomocnicze

Stroje warzywne dla dzieci nowość

kupisz w sklepie Bliżej Przedszkola
Co miesiąc otrzymasz od nas komplet materiałów do przeprowadzenia projektu w atrakcyjny sposób. Jeśli jesteś naszym Prenumeratorem, wszystkie materiały do realizacji projektu otrzymasz w miesięczniku.

Otrzymasz od nas

Kupując drukowaną wersję miesięcznika otrzymujesz sylwety warzyw do przyklejenia na plakacie projektowym oraz małe warzywka do wklejenia w książeczce. W każdym wydaniu miesięcznika otrzymasz komplet materiałów, które uatrakcyjnią przebieg projektu.

Innowacja pedagogiczna krok po kroku na podstawie projektu edukacyjnego WITAMINKI

W numerze 6.273/2024
Do scenariusza zostały opracowane: karta innowacji pedagogicznej, sprawozdanie z realizacji innowacji Witaminki oraz szablon karty innowacji pedagogicznej.

Plakat projektowy

W numerze 6.273/2024
Po zrealizowaniu wyzwania wytnij je i przyklej z przedszkolakami we właściwym miejscu na plakacie ogrodu warzywnego. Plakat został opublikowany w wydaniu nr 6.273/2024

Zamów

Sylwety warzyw

W każdym numerze
Znajdziesz je w każdym wydaniu miesięcznika (od 6.273/2024 do 5.284/2024). Po zrealizowaniu wyzwania wytnij je i przyklej z przedszkolakami na właściwych etykietkach w ogrodzie Witaminki.

Plakat informacyjny

W numerze 7-8.274-275/2024
Plakat warto powiesić w szatni, aby poinformować rodziców o projekcie i zachęcić do aktywnego udziału w kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych.

Warzywka do wklejenia

W każdym numerze
Znajdziesz je w każdym wydaniu miesięcznika w wersji drukowanej (od 6.273/2024 do 5.284/2024). Przedszkolaki mogą je wklejać do swojej książeczki WITAMINKI po zakończonym warzywnym wyzwaniu.

Książeczka witaminki

Do pobrania
Książeczka przeznaczona dla dzieci. Służy do zbierania małych warzywek przez przedszkolaki.

Pobierz lub kup

Zasady zdrowego żywienia podane na talerzu

W numerze 7-8.274-275/2024
Do artykułu zostały przygotowane dwa plakaty „Talerz zdrowego żywienia” – plakat informacyjny do powieszenia na tablicy oraz gigaplakat edukacyjny do zabaw z przedszkolakami.

Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka