Bogusława Klimek dodał(a) konkurs ponad 3 lat temu
ogólnopolski konkurs plastyczny" Żyj z przyrodą w zgodzie"
Bogusława Klimek dodał(a) konkurs ponad 3 lat temu
ogólnopolski konkurs plastyczny" Żyj z przyrodą w zgodzie"
Przedszkole nr 2 w Nowym Targu zaprasza do udziału w X edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Żyj z przyrodą w zgodzie” Celem konkursu jest:
Bogusława Klimek dodał(a) konkurs ponad 4 lat temu
"Żyj z przyrodą w zgodzie"
Przedszkole nr 2 w Nowym Targu zaprasza do udziału w IX edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Żyj z przyrodą w zgodzie” Celem konkursu jest:
Bogusława Klimek dodał(a) konkurs ponad 5 lat temu
Wyniki Ogólnopolskiego konkursu plastycznego
WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO PT.„ ŻYJ Z PRZYRODĄ W ZGODZIE” ORGANIZOWANEGO PRZEZ PRZEDSZKOLE NR 2 W NOWYM TARGU Na konkurs wpłynęło 161 prac
Bogusława Klimek dodał(a) konkurs ponad 5 lat temu
Ogólnopolski konkurs plastyczny "Żyj z przyrodą w zgodzie"
Przedszkole nr 2 w Nowym Targu zaprasza do udziału w VIII edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Żyj z przyrodą w zgodzie” Celem konkursu jest:
Bogusława Klimek dodał(a) wpis ponad 5 lat temu
Opis projektu "Piękna nasza Polska cała" - Przedszkole nr 2 w Nowym Targu
Sprawozdanie z realizacji działań w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Piękna Nasza Polska Cała” wrzesień 2018 r. –grudzień 2018 r. Przedszkole
Bogusława Klimek dodał(a) konkurs ponad 8 lat temu
Żyj z przyrodą w zgodzie
Wyniki konkursu plastycznego ”Żyj z przyrodą w zgodzie” Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszym konkursem pt. ”Żyj z przyrodą w zgodzie”. W dniu 21.04.2016

Bogusława Klimek
ostatnie logowanie ponad 3 lat temu