Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Odkrywcy Talentów dodał(a) konkurs miesiąc temu
Konkurs Plastyczny "Okładka Książki - Wakacyjna Przygoda"
Happy Education Sp. z o.o. Przedszkole Niepubliczne Odkrywcy Talentów w Lublinie ma zaszczyt serdecznie zaprosić dzieci w wieku przedszkolnym do udziału w konkursie plastycznym
Odkrywcy Talentów dodał(a) konkurs ponad 6 lat temu
VI edycja Konkursu Kolęd i Pastorałek - "Hej kolęda, kolęda .."
Przedszkole Niepubliczne Odkrywcy Talentów w Lublinie ma zaszczyt zaprosić do udziału w VI edycji Konkursu Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda - Bożonarodzeniowe
Odkrywcy Talentów dodał(a) konkurs ponad 6 lat temu
Ogólnopolski konkurs "Mam Talent"
Regulamin III OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „MAM TALENT” 1. Organizatorem konkursu jest: Przedszkole Niepubliczne „Odkrywcy Talentów”

Odkrywcy Talentów
ostatnie logowanie miesiąc temu


wyślij wiadomość

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Wyślij wiadomość do Odkrywcy Talentów

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka