Ogólnopolski konkurs "Mam Talent"

Konkurs dodał(a) Odkrywcy Talentów

III OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU

„MAM TALENT”

1.    Organizatorem konkursu jest:                   Przedszkole Niepubliczne „Odkrywcy Talentów”

tel. 500 185 627, 505 563 453

e-mail: kontakt@odkrywcytalentow.pl

2.   Osoby odpowiedzialne za konkurs:

Aleksandra Gotowicka

Kinga Ligocka-Komornik

3.   Cele konkursu:

• rozwijanie kreatywności przedszkolaków, ich zainteresowań i talentów,
  • umożliwienie prezentacji swoich pasji większej grupie odbiorców,
  • promocja alternatywnych form spędzania wolnego czasu,
  • popularyzacja działań artystycznych w przedszkolu.

4.    Postanowienia ogólne:

1. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku od 3 do 6 lat, które chcą zaprezentować swoje zainteresowania, pasje, hobby, osiągnięcia czy talent.

2. Uczestnicy przygotowują występ w jednej z podanych kategorii: taniec, sport, sztuki teatralne, plastyczne, muzyczne (np. gra na instrumentach), śpiew. Mile widziane własne propozycje.

3. Uczestnicy mogą wziąć udział w konkursie po nadesłaniu nagrania zapisanego na płycie CD wraz z metryczką  (imię i nazwisko dziecka/dzieci, wiek dziecka, adres przedszkola z nr telefonu, imię i nazwisko nauczyciela lub opiekuna pod kierunkiem którego została wykonana praca), podpisanej zgodzie rodziców lub opiekunów na użycie wizerunku.

Udział bez takich zgód nie jest możliwy. (Załącznik nr 1 i 2),

1. do udziału w konkursie zaproszeni są zarówno wykonawcy indywidualni, jak
    i grupy nie przekraczające 3 osób,
  2. występ może trwać do 5 minut. Po obejrzeniu wszystkich nadesłanych nagrań, Jury złożone z trzech osób, wybierze  zwycięzców I, II, i III miejsca,
  3. widownia złożona z wybranej grupy dzieci będzie miała możliwość wyłonienia własnego, niezależnego zwycięzcy – laureata publiczności,
  4. kategorie wymagające dłuższego czasu mogą być nagrane etapami tak, aby
    nie przekraczały danego czasu i ujmowały: wstęp pracy, środkowy etap i efekt końcowy.

5.   Postanowienia końcowe:

• uczestnictwo w Konkursie oznacza wyrażenie zgody na warunki niniejszego Regulaminu,
  • decyzja Komisji Konkursowej, typującej finalistów jest ostateczna,
  • nadesłanych płyt nie odsyłamy niezależnie od wyników konkursu,
  • wszystkie występy dzieci będą oglądane przez wybraną publiczność, a zwycięskie nagrania zostaną umieszczone na stronie internetowej naszego przedszkola,
  • nagrody organizator prześle pocztą pod wskazany adres, który prosimy umieszczać w kopercie wraz z przesłaną płytą,
  • nauczycieli, którzy są zainteresowani otrzymaniem podziękowania, prosimy o podanie swojego adresu e-mailowego,
  • płytę CD prosimy przesłać drogą pocztową na adres organizatora w terminie do 27.04.2018 r. Liczy się data stempla pocztowego:

Przedszkole Niepubliczne „Odkrywcy Talentów”

20-552 Lublin

• konkurs zostanie rozstrzygnięty w terminie do 15.05.2018 r., a informacje o wynikach zostaną przekazane drogą e-mailową.

Termin: 2018-04-27
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski