urszula KOBIERSKA dodał(a) wpis ponad 4 lat temu
JESTEM POLKĄ I POLAKIEM W ramach Projektu" Piękna nasza Polska cała"
„JESTEM POLKĄ I POLAKIEM” - PRZEDSZKOLAKI Z TŁUMACZOWA Wychowanie w miłości do Ojczyzny, kultywowanie polskich tradycji i szacunku do twórców Niepodległej
urszula KOBIERSKA dodał(a) wpis ponad 4 lat temu
Dbamy o nasz kraj i środowisko, w którym żyjemy - Tłumaczów
Edukacja ekologiczna przedszkolaków z Tłumaczowa Kształtowanie właściwej postawy wobec środowiska należy rozpocząć od najmłodszych lat, bowiem świadomość człowieka kształtuje
TRAADYCJE ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
Święta Wielkiej Nocy podkreślają nasz narodowy charakter, naszą polską serdeczność i głęboką pobożność, dzięki którym religia i obyczaj przenikają się wzajemnie. Tradycje
Sprawozdanie z relacji projektuy 'Piękna Nasza Polska cała '
Projekt "Piękna nasza Polska cała" rozpoczęliśmy w październiku. Zadania realizowaliśmy w duch grupach przedszkolnych, w grupie trzy-cztero i pięcio-szescio latków
Zawody sportowe pt. 'Biało-czerwoni'
Zadanie nr 20. Uczestniczyliśmy w zawodach sportowych przystrojeni w gadżety patriotyczne.
urszula KOBIERSKA dodał(a) wpis ponad 5 lat temu
Konkurs Plastyczny dla dzieci z rodzicami pt.' Moja mała Ojczyzna '.
Zad nr 14. Dzieci dzieci wykonały prace plastyczne o tematyce Patriotycznej. Na terenie przedszkola wykonano wystawę prac.
Turniej wiedzy patriotycznej pt. 'Kocham cię Polsko '
Zadanie nr 19.Wykazaliśmy się wiedzą patriotyczną.
Zorganizowanie Kącika ;Piękna nasza Polska cała ;
Zadanie nr 7. Każda grupa w swoich salach urządziła „Kącik patriotyczny”.
urszula KOBIERSKA dodał(a) wpis ponad 5 lat temu
Według przepisu Babci lub Dziadka .
Zad nr.10 Według przepisu Babci jednego dziecka , wykonały pierniki i udekorowały je wspólnie według własnego pomysłu .
Nauka tańca ludowego.
Zadanie nr 5. Tańczyliśmy taniec ludowy pt. „Poszło dziewczę po ziele”
Apel z okazji 11 Listopada
Zadanie nr3 Dzieci wystąpiły podczas Akademii z okazji 100- lecia odzyskania niepodległości dla społeczności lokalnej. Mali artyści zaprezentowali wiersze o tematyce patriotycznej.
NAUKA WIERSZA WIERSZA O TEMATYCE PATRIOTYCZNEJ
DZIECI NAUCZYŁY SIĘ KILKU WIERSZY O TEMATYCE PATRIOTYCZNEJ, KTÓRE MIAŁY OKAZJĘ ZAPREZENTOWAĆ NA SPOTKANIU ZORGANIZOWANYM DLA SPOŁECZNOŚCI LOKALNEJ PODCZAS OBCHODÓW 100
urszula KOBIERSKA dodał(a) wpis ponad 5 lat temu
Nauka piosenki pt. "Pierwsza brygada"
Zadanie nr 2 Wspólnie nauczyliśmy się piosenki o tematyce patriotycznej. Piosenka była ilustrowana obrazkami.
NAUKA HYMNU POLSKI
Zad.nr1 Dzieci osuchały i zaśpiewały 09.11.2018r o godz 11:11 Hymn Mazurka Dąbrowskiego .
urszula KOBIERSKA dodał(a) wydarzenie ponad 8 lat temu
SPRINTEM DO MARATONU
W dniu dzisiejszym tj. 28.10.2015 r. został przeprowadzony I OGÓLNOPOLSKI MARATON PRZEDSZKOLAKÓW 2015. Podczas maratonu dzieci wzięły udział w rozgrzewce oraz biegu, w

urszula KOBIERSKA