Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Kasia Smyczek dodał(a) wpis 3 tygodnie temu
Zespół Miejskich Przedszkoli nr 1 w Rudzie Śląskiej
Jak co roku przeprowadziliśmy zbiórkę dla zwierząt przebywających w rudzkim schronisku Fauna. Odwiedziła nas kierowniczka schroniska z jednym z psów, przebywających w
Kasia Smyczek dodał(a) wpis rok temu
Miejskie Przedszkole nr 38 w Rudzie Śląskiej dba o zwierzęta
We wrześniu przeprowadziliśmy zbiórkę darów dla zwierząt przebywających w rudzkim schronisku Fauna. W październiku odwiedziła nas prezes schroniska wraz z suczką Leilą.
Kasia Smyczek dodał(a) wpis rok temu
Miejskie Przedszkole nr 38 w Rudzie Śląskiej
Jak co roku zorganizowaliśmy zbiórkę darów dla zwierząt przebywających w miejskim schronisku Fauna. Dzieci bardzo chętnie przynosiły koce, ręczniki, zabawki, smycze, obroże
Kasia Smyczek dodał(a) wpis ponad 5 lat temu
Zespół Miejskich Przedszkoli nr 1 - MP nr 38 w Rudzie Śląskiej
Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 38 w Rudzie Śląskiej jak co roku zoogranizowały zbiórkę karmy, kocy i środków czystości dla schroniska "Fauna" w Rudzie Śląskiej.

Kasia Smyczek
ostatnie logowanie 12 godzin temu


wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość do Kasia Smyczek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!