Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Elżbieta Słupik dodał(a) wpis 2 miesiące temu
Dzieci z grupy Skrzaty z Przedszkola nr 4 w Żorach
Dzieci zostały uwrażliwione na ciężki los zwierząt w okresie jesienno-zimowym na podstawie utworu L.Krzemienieckiej "Kłopoty Burka z podwórka". Ułożyły historyjkę obrazkową
Elżbieta Słupik dodał(a) wpis rok temu
Dzieci z grupy Skrzaty z Przedszkola nr 4 w Żorach
Dzieci wysłuchały opowiadanieL. Krzemienieckiej pt. Kłopoty Burka z podwórka.Wykonały budy, w których umieściły pieskiucząc się właściwego traktowania i opieki nad zwierzętami.

Elżbieta Słupik
ostatnie logowanie 2 miesiące temu


wyślij wiadomość

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Wyślij wiadomość do Elżbieta Słupik

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!