Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Dzieci z grupy Skrzaty z Przedszkola nr 4 w Żorach


Wpis dodał(a) Elżbieta Słupik
3 tygodnie temu, wyświetleń 33


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzieci zostały uwrażliwione na ciężki los zwierząt w okresie jesienno-zimowym na podstawie utworu L. Krzemienieckiej "Kłopoty Burka z podwórka". Ułożyły historyjkę obrazkową według kolejności zdarzeń. Poznały wygląd i nazwę wybranych ras psów i sposób sprawowania opieki nad nimi. Zostały zapoznane z pracą weterynarza. Wykonały prace plastyczne: ozdabiały budy dla czworonogów oraz wyklejały pieski włóczką.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Elżbieta SłupikWyślij wiadomość
do Elżbieta Słupik

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Elżbieta Słupik

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się