Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Przedszkole Smerfy dodał(a) wpis 11 miesięcy temu
Publiczne Przedszkole im.Smerfy w Raszkowie Grupa Zgrywusy
„Zgrywusy” z Publicznego Przedszkola im. Smerfy w Raszkowie brały udział w projekcieKsiążka (dla) przedszkolaka. Przedszkolaki uczestniczyły w spotkaniach autorskich; odwiedzili
Przedszkole Smerfy dodał(a) wpis 12 miesięcy temu
Bliżej Pieska
W ramach projektu zrealizowaliśmy w grupie „Zgrywusy” szereg zajęć, których celem było rozwijanie u dzieci empatii i potrzeby dbania o wszystkie żywe stworzenia.

Przedszkole Smerfy
ostatnie logowanie 2 dni temu


wyślij wiadomość

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Wyślij wiadomość do Przedszkole Smerfy

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!