Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Bliżej Pieska


Wpis dodał(a) Przedszkole Smerfy
rok temu, wyświetleń 151


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W ramach projektu zrealizowaliśmy w grupie „Zgrywusy” szereg zajęć, których celem było rozwijanie u dzieci empatii i potrzeby dbania o wszystkie żywe stworzenia. Nasze przedszkole stwarzało wiele możliwości do pogadanek, bezpośrednich spotkań ze zwierzętami dzięki wyjściom do mini Zoo w parku znajdującym się tuż obok przedszkola, zaprosiliśmy również do grupy opiekuna wraz z psem Fido, który pracuje z dziećmi w ramach dogoterapii. Podczas zajęć korzystaliśmy z materiałów zamieszczonych na stronie projektu, były one uatrakcyjnieniem oraz urozmaiceniem naszych zajęć. Wszystkie zajęcia ukierunkowane były na kształtowanie właściwej, empatycznej postawy  w stosunku do istot żywych.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Przedszkole SmerfyWyślij wiadomość
do Przedszkole Smerfy

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Przedszkole Smerfy

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka