SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PROJEKTU - PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA- SP RYCHNOWY
Sprawozdanie z realizacji zadań projektu „Piękna nasza Polska cała” Projekt „Piękna nasza Polska cała” realizowaliśmy od października w Szkole Podstawowejw
BEZ TEJ MIŁOŚCI NIE MOŻNA ŻYĆ
Z okazji odzyskania setnej rocznicy niepdległości najstarsi uczniowie naszej szkoły przygotowali dla młodzszych koleżanek i kolegów oraz mieszkańców spotkanie poetycko
MODA DWUDZIESTOLECIA MIĘDZYWOJENNEGO
Uczniowie klasy IVa wraz ze swoją wychowaczynią przygotowali pokaz mody z okresu dwudziestolecia międzywojennego.
Zawody sportowe
Nauczyciele wychowania fizycznego zadbali o to, aby uczniowie na sportowo upamiętnili rocznicę odzyskania niepodległości.
Klasa V w Warszawie
Uczniowie z zainteresownaiem zwiedzali stolicę, poznawali jej historię i najważniejsze zabytki.
Alicja Czarnowska dodał(a) wpis ponad 5 lat temu
Klasa pierwsza na wycieczce w muzeum regionalnym
Pierwszaki systematycznie poznają swoją najbliższą okolicę, tym razem odwiedziły muzeu regionalne w Człuchowie. Zwiedzając mogli zobaczyć ruiny zamku krzyżackiego, wystawy stałe oraz
RYCHNOWY- MOJA MAŁA OJCZYZNA
RYCHNOWYhttp://www.sprychnowy.szkolnastrona.pl/container/Rychnowy.pdf?noc=1546182800
Spotkanie z Pieśnią i Piosenką Patriotyczną- reprezentacja szkoły
Najstarsze uczennice reprezentowały szkołę podczas "Spotkania z Pieśnią i Piosenką Patriotyczną".
Jesteśmy Polką i Polakiem
Przedszkolaki z grupy Słoneczka nauczyły i zaśpiewały dla nas piosenkę pt. "Jesteśmy Polką i Polakiem".
Moja mała Ojczyzna - konkurs plastyczny
Oddziały przedszkolne wzięły udział w konkursie Moja mała Ojczyzna.
Bicie rekordu
Na boisku wspólnie odśpiewaliśmy hymn.
Alicja Czarnowska dodał(a) wpis ponad 5 lat temu
My również przylączyliśmy się do bicia rekordu
Nasza społeczność szkolna do bicia rekordu zebrała się na boisku szkolnym, na którym o godzinie 11:11 odśpiewaliśmy wspólnie hymn.
Motylki i ich Krakowiak
Przedszkolaczki z naszej szkoły przygotowały i zatańczyły Krakowiaka
Alicja Czarnowska dodał(a) wpis ponad 5 lat temu
100 lat Niepodległej - Kącik "Piękna nasza Polska cała"
Wspólna praca uczniów każdego dnia przypomina nam, że w tym roku była wyjątkowa rocznica. Przygotowane prace stworzyły KĄCIK PATRIOTYCZY.

Alicja Czarnowska
ostatnie logowanie ponad 2 lat temu