Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 1700 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

Plakat - Święto plonów

Magazyn specjalny 2014

  Wiemy, że obchodzone jest w wielu przedszkolach i zachęcamy serdecznie do jego organizowania. Symboliczne pożegnanie lata i powitanie jesieni, degustacja smakołyków przygotowanych z wczesnojesiennych owoców i warzyw, a przede wszystkim – doskonała okazja do spotkania w ... więcej
Zamów ten numer
Sprawdź dostępność numeru w wersji drukowanej

Zobacz również

więcej plakatów do pobrania

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz w dziale plakaty

Więcej z tego numeru

Magazyn specjalny 2014

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

 

Wiemy, że obchodzone jest w wielu przedszkolach i zachęcamy serdecznie do jego organizowania. Symboliczne pożegnanie lata i powitanie jesieni, degustacja smakołyków przygotowanych z wczesnojesiennych owoców i warzyw, a przede wszystkim – doskonała okazja do spotkania w gronie dzieci i ich rodziców. Taka uroczystość nie może się nie udać!

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!