Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 1700 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

Plakat - Słońce i planety

Kwiecień 2014

Plansza z Układem Słonecznym to nie tylko okazja do przybliżenia dzieciom zagadnienia kosmosu, ale i do… zorganizowania nietypowej gry w bingo z przedszkolakami! Szczegóły znajdziesz w scenariuszu N. Łasochy „Lecimy w kosmos (scenariusz zajęć dla 6-latków)”.... więcej
Zamów ten numer
Sprawdź dostępność numeru w wersji drukowanej

Zobacz również

więcej plakatów do pobrania

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz w dziale plakaty

Więcej z tego numeru

Kwiecień 2014

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobieranePlansza z Układem Słonecznym to nie tylko okazja do przybliżenia dzieciom zagadnienia kosmosu, ale i do… zorganizowania nietypowej gry w bingo z przedszkolakami! Szczegóły znajdziesz w scenariuszu N. Łasochy „Lecimy w kosmos (scenariusz zajęć dla 6-latków)”.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!