Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 1700 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.
informacje o pliku
Typ: pdf
Wielkość: 2981.54 kb
Stron: 1
Id: 4571

Plakat - Prawa Dziecka

Listopad 2014

  Dzień Ochrony Praw Dziecka, w zależności od kraju, obchodzony jest w różnym terminie. Na 20 listopada przypada rocznica uchwalenia przez ONZ Konwencji Praw Dziecka, natomiast 10 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka. Niezależnie od daty realizacji zajęć ideą pl... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto).
Zamów ten numer
Sprawdź dostępność numeru w wersji drukowanej

Zobacz również

więcej plakatów do pobrania

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz w dziale plakaty

Więcej z tego numeru

Listopad 2014

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

 

Dzień Ochrony Praw Dziecka, w zależności od kraju, obchodzony jest w różnym terminie. Na 20 listopada przypada rocznica uchwalenia przez ONZ Konwencji Praw Dziecka, natomiast 10 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka. Niezależnie od daty realizacji zajęć ideą plakatu jest przybliżenie dzieciom ich „przywilejów” i przekazanie wiedzy o konieczności ich respektowania przez dorosłych. Plakat może stanowić planszę edukacyjną zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców, będąc elementem szeroko rozumianej pedagogizacji.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!