Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 2981.54 kb
Stron: 1
Id: 4571

Plakat - Prawa Dziecka

Listopad 2014

  Dzień Ochrony Praw Dziecka, w zależności od kraju, obchodzony jest w różnym terminie. Na 20 listopada przypada rocznica uchwalenia przez ONZ Konwencji Praw Dziecka, natomiast 10 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka. Niezależnie od daty realizacji zajęć ideą pl... więcej
Pobierz

Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto).

Więcej z działu

Plakaty

Więcej z tego numeru

Listopad 2014

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

 

Dzień Ochrony Praw Dziecka, w zależności od kraju, obchodzony jest w różnym terminie. Na 20 listopada przypada rocznica uchwalenia przez ONZ Konwencji Praw Dziecka, natomiast 10 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka. Niezależnie od daty realizacji zajęć ideą plakatu jest przybliżenie dzieciom ich „przywilejów” i przekazanie wiedzy o konieczności ich respektowania przez dorosłych. Plakat może stanowić planszę edukacyjną zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców, będąc elementem szeroko rozumianej pedagogizacji.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!