Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 2000 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

Plakat - Dzień Tolerancji

Październik 2014

  16 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Tolerancji – warto w związku z tym sięgnąć do publikowanego w bieżącym numerze scenariusza „Bądź moim przyjacielem” autorstwa Katarzyny Suchoń, w którym poruszony został problem niepełnosprawności. Już od najmłodszy... więcej
Zamów ten numer
Sprawdź dostępność numeru w wersji drukowanej

Zobacz również

więcej plakatów do pobrania

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz w dziale plakaty

Więcej z tego numeru

Październik 2014

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

 

16 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Tolerancji – warto w związku z tym sięgnąć do publikowanego w bieżącym numerze scenariusza „Bądź moim przyjacielem” autorstwa Katarzyny Suchoń, w którym poruszony został problem niepełnosprawności. Już od najmłodszych lat należy kształtować u dzieci postawę akceptacji nie tylko dla osób chorych, ale również i dla tych, które różnią się od innych wyglądem, zachowaniem czy kolorem skóry. Plakat będzie dobrym punktem wyjścia do rozmów na tak ważny temat, jakim jest szeroko rozumiana tolerancja.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się