Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 1700 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

Plakat - Dzień bez Samochodu

Magazyn specjalny 2014

  Podczas zajęć według scenariusza „Smok czy smog? Oto jest pytanie” autorstwa Bożeny Smaga można wykorzystać plakat promujący zamianę samochodu na alternatywne i bardziej ekologiczne środki komunikacji – szczególnie podczas akcji Dzień bez Samochodu organizowanej w ... więcej
Zamów ten numer
Sprawdź dostępność numeru w wersji drukowanej

Zobacz również

więcej plakatów do pobrania

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz w dziale plakaty

Więcej z tego numeru

Magazyn specjalny 2014

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

 

Podczas zajęć według scenariusza „Smok czy smog? Oto jest pytanie” autorstwa Bożeny Smaga można wykorzystać plakat promujący zamianę samochodu na alternatywne i bardziej ekologiczne środki komunikacji – szczególnie podczas akcji Dzień bez Samochodu organizowanej w dniu 22 września. Mamy nadzieję, że nasz plakat zachęci rodziców przedszkolaków do podjęcia proekologicznych działań.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!