Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
Typ: mp3
Wielkość: 2349.25 kb
Id: 8003

Mucha - wersja wokalna (PD, mp3)


Piosenka pochodzi z płyty „A kura stroszy pióra”. Piosenki autorstwa Izabelli Klebańskiej z płyty „A kura stroszy pióra” w zamierzeniu autorki miały służyć zabawie. Tak też jest, niemniej jednak jest to zabawa mądra – edukująca, służąca ... więcej
Pobierz Ten plik można pobrać za pomocą SMS (3.69 PLN brutto).

Zobacz również

wyzwaniebppiosenkamucha

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz klikając w jeden z tagów lub skorzystaj z wyszukiwarki

Piosenka pochodzi z płyty „A kura stroszy pióra”.

Piosenki autorstwa Izabelli Klebańskiej z płyty „A kura stroszy pióra” w zamierzeniu autorki miały służyć zabawie.

Tak też jest, niemniej jednak jest to zabawa mądra – edukująca, służąca rozwijaniu wszelkiego rodzaju umiejętności, od muzycznych, przez plastyczne i ruchowe, a nawet rozwiązująca problemy natury psychologicznej.

Dzieje się to naturalnie, jakby mimochodem, zaczynając już od warstwy muzycznej, nieczęsto spotykanej w twórczości dla dzieci.

Oprócz typowych form, takich jak polka czy walczyk, na płycie można znaleźć na przykład tango, boogie, bluesa, a nawet szantę. Również melodycznie i harmonicznie brzmi to bardzo ciekawe.

Kompozytorem większości utworów jest Tomasz Kmiecik, pianista i kompozytor Piwnicy pod Baranami. Partie wokalne wykonali niezwykli artyści Piwniczni: Kamila Klimczak, Agata Ślazyk i Tadeusz Kwinta, którzy stworzyli wspaniałe kreacje aktorsko-wokalne.

Całość jest zabawna i wdzięczna. Zachwyci każdego słuchacza, a dzieciom przyniesie sporą dawkę wiedzy.
 

Dowiedz się więcej