Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 2000 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

(15. sekundowa wersja demo utworu, aby pobrać pełną wersję kliknij pobierz)

Mądre Słonko - wersja wokalna (PD, mp3)


„Sąsiadki czyli teatrzyk o tym, dlaczego warto żyć w zgodzie” oraz utwór „Mądre Słonko” pochodzi z publikacji „Szkatułka pełna rozmaitości. Zbiór scenariusz przedstawień dla przedszkolaków”. Tematyka przedstawień jest bardzo róż... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać bezpłatnie.
Scenariusze zajęć 1
Pobierz scenariusz z wykorzystaniem tej pomocy dydaktycznej. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

„Sąsiadki czyli teatrzyk o tym, dlaczego warto żyć w zgodzie” oraz utwór „Mądre Słonko” pochodzi z publikacji „Szkatułka pełna rozmaitości. Zbiór scenariusz przedstawień dla przedszkolaków”.

Tematyka przedstawień jest bardzo różnorodna, ale mieści się szczególnie w obszarze wspierania rozwoju społeczno-emocjonalnego dzieci. Znalazł się tu m.in. tekst o akceptacji odmienności i o wartości przyjaźni, a także o tym, dlaczego warto docenić to, czego inni nie doceniają. Innym tematem przewodnim jest ekologia oraz aspekt stwarzania okazji do obcowania z naturą.

 

Pobierz bezpłatnie scenariusz Zobacz więcej

Scenariusze zajęć

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!