Sąsiadki czyli teatrzyk o tym, dlaczego warto żyć w zgodzie

„Sąsiadki czyli teatrzyk o tym, dlaczego warto żyć w zgodzie” oraz utwór „Mądre Słonko” pochodzi z publikacji „Szkatułka pełna rozmaitości. Zbiór scenariusz przedstawień dla przedszkolaków”. Tematyka przedstawień jest bardzo róż... więcej
Ten plik można pobrać bezpłatnie.
Pomoce dydaktyczne 1
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Teraz popularne

Ostatnio pobierane

Tematyka przedstawień jest bardzo różnorodna, ale mieści się szczególnie w obszarze wspierania rozwoju społeczno-emocjonalnego dzieci. Znalazł się tu m.in. tekst o akceptacji odmienności i o wartości przyjaźni, a także o tym, dlaczego warto docenić to, czego inni nie doceniają. Innym tematem przewodnim jest ekologia oraz aspekt stwarzania okazji do obcowania z naturą.

Pobierz bezpłatnie utwór Zobacz więcej

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

MP3