"UCHWYCENI W RUCHU" ogólnopolski konkurs fotograficzny dla dorosłych

DLA DOROSŁYCH

pt. „UCHWYCENI W RUCHU”

Celem konkursu jest:

• doskonalenie umiejętności uchwycenia ruchu na zdjęciu
  • aktywne spędzanie czasu z rodziną

1. Konkurs organizowany jest dla osób dorosłych z całej Polski
  2. Każdy z autorów może nadesłać 3 fotografie w formacie – 15 cm x 21 cm - tematycznie związane z konkursem.
  3. Fotografie powinny być opatrzone na odwrocie metryczką zawierającą: tytuł zdjęcia, imię i nazwisko autora, adres zamieszkania, tel. kontaktowy, e-mail (napisane na komputerze).
  4. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na:

- publikację nadesłanych zdjęć w celach promocyjnych konkursu

- publikację wizerunku osób znajdujących się na fotografii

- przetwarzanie danych osobowych do celów pokonkursowych (ogłoszenie wyników, wystawa pokonkursowa) zgodnie z RODO

1. Prace nie spełniające powyższych warunków nie będą brane pod uwagę.
  2. Fotografie przechodzą na własność organizatora.
  3. Prace należy przesłać w zabezpieczonej przed uszkodzeniami kopercie do

31 października 2024r na adres (lub osobiście dostarczyć do placówki):

Przedszkole nr16

44-240 Żory, osiedle Sikorskiego,

woj. Śląskie

z dopiskiem „Konkurs fotograficzny"

1. Laureaci otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
  2. Podziękowania zostaną wysłane dla wszystkich uczestników drogą elektroniczną do końca listopada (prosimy o czytelne podanie maila)
  3. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi na stronie www.bliżejprzedszkola.pl i p16.zory.pl do 15 listopada.
  4. Dyplomy i nagrody zostaną przesłane pocztą na wskazany adres do końca listopada.

Koordynatorzy konkursu:

Barbara Ganiek tel. 509215927

Ewelina Staniszewska

Marta Kąkol

Termin: 2024-10-31
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Rodzice i nauczyciele

PRZEDSZKOLE NR 16
OSIEDLE SIKORSKIEGO
44-240 ŻORY

od BARBARA GANIEK

do BARBARA GANIEK

Nagrody dla dzieci nowość

Szukasz drobnych prezentów, które mogłyby być nagrodami dla dzieci w przedszkolnym konkursie? Zajrzyj do naszego sklepu – w zestawach kupujesz, niższą cenę zyskujesz!

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz dodatkowo plany tygodniowe, atrakcyjne zestawy pomocy, a także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl