"Zabawa na dworze w zdrowiu mi pomoże" IV edycja OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU

2 tygodnie temu, wyświetleń 149

Dołączone pliki:

ZAPRASZA DZIECI DO UDZIAŁU W IV OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNO-ZDROWOTNYM

Motywem przewodnim jest” Jaka zabawa wspólnie z rodziną na dworze w zdrowiu mi pomoże?”

Cele konkursu:

1. Kształtowanie w dzieciach zachowań prozdrowotnych wraz z członkami rodziny w różnych aktywnościach ruchowych.
  2. Wyrażania swoich przeżyć w czasie ulubionych zabaw na świeżym powietrzu w formie pracy plastycznej.
  3. Rozwijanie sprawności manualnej, percepcji wzrokowej i skoordynowania pracy analizatorów.
  4. Rozwijanie twórczego myślenia oraz wyobraźni i odreagowanie napięć.
  5. Poszerzanie doświadczeń plastycznych.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci uczęszczających do: przedszkoli, punktów przedszkolnych. /3-6 lat/.
  2. Format pracy A4, technika płaska lub półprzestrzenna.
  3. Przewidywane są miejsca I, II, III w dwóch kategoriach wiekowych 3-4 latki oraz 5-6 latki oraz wyróżnienia.  Jedna placówka może dostarczyć max 3 prace z każdej grupy przedszkolnej, które są wykonane indywidualnie przez dziecko.
  4. Praca powinna być opatrzona passe-partout, na odwrocie przyklejona:
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych i ich publikację, klauzura informacyjna/RODO/ oraz metryczka –
    załącznik nr 1 - brak będzie okolicznością dyskwalifikującą pracę.
  1. Prace należy dostarczyć między 12.04.2024r – 15.05.2024r. Decyduje data stempla pocztowego.
  2. Rozstrzygnięcie planowane jest po obradach jury a wyniki ogłosimy na stronie internetowej przedszkola oraz Bliżej Przedszkola w dniu 3 czerwca 2024r.
  3. Dla laureatów przywdziane są nagrody oraz dyplomy, podziękowania dla nauczycieli przesłane przez Pocztę Polską.
  4. Dla pozostałych uczestników konkursu dyplomy oraz podziękowania dla nauczycieli zostaną przekazane
    w formie mailowej /na adres zamieszczony w załączniku nr1/.
  5. Udział w konkursie jest jednoznaczny z przekazaniem praw autorskich na rzecz Organizatora. Prace przechodzą na własność organizatora.
  6. Kartę zgłoszenia uczestnictwa wraz z pracą prosimy przesłać na adres:

Przedszkole nr 34   Lublin, 20-214 ul. Motorowa 10
z dopiskiem IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Zdrowotny
 ” ZABAWA NA DWORZE W ZDROWIU MI POMOŻE”

Organizator: Przedszkole nr 34 w Lublinie

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego 81 466-47-48

Beata Klej, Magdalena Bartnik – Kowalska