OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY OZDOBA WIELKANOCNA

33-389 Jazowsko nr 410 tel. 18 444 7 888

II. CELE KONKURSU:

1. Zachowanie i promowanie tradycji wykonywania dekoracji Wielkanocnych,

2. Kształtowanie aktywnej i twórczej postawy dzieci wobec sztuki i tradycji kulturowej związanej z obrzędami okresu Wielkanocy,

3. Propagowanie folkloru związanego ze Świętami Wielkanocnymi oraz pogłębienie wiedzy na temat symboliki ozdób wielkanocnych w obrzędowości ludowej,

4. Poszukiwanie twórczych i oryginalnych rozwiązań.

III. ZASADY UCZESTNICTWA:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym 3- 6 lat i /lub rodziców i nauczycieli.

2. Każde przedszkole może przesłać max. 3 prace.

3. Forma pracy – przestrzenna.

4. Oceny prac dokona komisja powołana przez organizatora.

5. Organizator przewiduje nagrody rzeczowe za pierwsze 3 miejsca, które zostaną przesłane pocztą, lub doręczone osobiście.

6. Wyniki konkursu wraz z nazwiskami laureatów zostaną opublikowane na stronie internetowej przedszkola – www.slowiczek.eu oraz na stronie www.blizejprzedszkola.pl

IV. KRYTERIA OCENY:

1. Oryginalność i pomysłowość,

2. Zgodność z tematyką.

3. Estetyka wykonania,

4. Wrażenie artystyczne.

V. TERMINY

1. Prace należy dostarczyć do dnia 08.04.2019 r. (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

Niepubliczne Przedszkole "Słowiczek''
    Jolanta Słowik

Jazowsko 410

33-389 Jazowsko

2. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi dnia 09.04.2019 r.

VI. UWAGI

1. Każda praca powinna zawierać metryczkę wykonaną komputerowo, zawierającą następujące informacje: imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka, imię i nazwisko nauczyciela/rodzica, pod kierunkiem którego została wykonana praca oraz nazwa i adres placówki wraz z numerem telefonu oraz e-mail.

2. Do pracy należy dołączyć zgodę rodzica/opiekuna:

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka ….........................w konkursie plastycznym, oraz na prezentację jego pracy na terenie organizatora konkursu. Podpis

1. Wszystkie prace biorące udział w konkursie przechodzą na własność organizatora.

2. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych dzieci oraz nauczycieli zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z 27. 04. 2016r. zwanym RODO.

3. Ponadto uczestnicy akceptując regulamin wyrażają zgodę na wykorzystanie ich danych do celów wyeksponowania prac w siedzibie organizatora.

ZAPRASZAMY!!

Koordynator konkursu mgr Natalia Madziar