Konkurs plastyczny "Szlakiem polskich legend"

Konkurs dodał(a) Edyta Sendela

Przedszkole nr 4 w Dąbrowie Górniczej zaprasza dzieci w wieku 5-6-lat

do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt.

„Szlakiem polskich legend”

Cele:

1. Kształtowanie postaw patriotycznych i przynależności narodowej;
  2. Rozwój umiejętności plastycznych, wyobraźni oraz kreatywności dzieci;
  3. Uczczenie 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5-6 lat.

2. Zadaniem uczestników konkursu jest zilustrowanie jednej z polskich legend w formie mini-książeczki z maksymalnie 4 stronami + strona tytułowa  - w formacie max A4.

3. Prace plastyczne  powinny być wykonane indywidualnie przez dziecko.

4. Technika dowolna, bez materiałów sypkich.

5.  Każda praca powinna zawierać  następującą metryczkę:
  • tytuł pracy
  • imię i nazwisko dziecka, wiek.
  • nazwa i adres przedszkola, numer telefonu, e-mail
  • imię i nazwisko opiekuna
  1. Każde przedszkole biorące udział w konkursie może przesłać 2 prace.

2. Prace należy nadsyłać na adres organizatora:

ul. Cieszkowskiego 20 A

41-303 Dąbrowa Górnicza

z dopiskiem: KONKURS PLASTYCZNY

Dodatkowe informacje:

1. Konkurs trwa do 12  listopada 2018 r. – decyduje data stempla pocztowego
  2. Prace oceniane będą przez jury powołane przez organizatora
  3. Laureaci konkursu otrzymają nagrody, natomiast wszyscy biorący udział w konkursie  dyplomy, a przygotowujący ich opiekunowie podziękowania.
  4. Wszystkie prace przechodzą na własność organizatora.
  5. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu.
  6. Do prac należy dołączyć zgody wg załączników. Dane osobowe wszystkich uczestników pozyskane do celów konkursu nie będą udostępniane osobom trzecim.

Zachęcam do udziału w konkursie. Koordynator konkursu” Edyta Sendela- nauczyciel Przedszkola nr 4 w Dąbrowie Górniczej   (32 268 55 29)

Załącznik nr 1 do regulaminu

ZGODA RODZICÓW (OPIEKUNÓW PRAWNYCH) NA UDZIAŁ DZIECKA   W KONKURSIE PLASTYCZNYM ORGANIZOWANYM PRZEZ    PRZEDSZKOLE NR 4 W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka

………………………………………………………………………………………………….

(imię i nazwisko)

w konkursie plastycznym „Szlakiem polskich legend” organizowanym w roku szkolnym 2018/2019 przez Przedszkole nr 4 w Dąbrowie Górniczej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez organizatora konkursu danych osobowych mojego dziecka (imię, nazwisko, wiek) w celach wynikających z organizacji konkursu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000).

Wyrażam zgodę na wielokrotne, nieodpłatne publikowanie nadesłanej przez moje dziecko pracy konkursowej w materiałach promocyjnych związanych z konkursem, prezentacjach pokonkursowych w różnych formach utrwaleń.

…………………..…..                                                 ………………………………………….……………………………..

Miejscowość i data                                                   Podpis rodziców (opiekunów prawnych) uczestnika konkursu

Załącznik nr 2 do regulaminu

ZGODA NAUCZYCIELA

na przetwarzanie danych osobowych

Ja….…………………………………………...wyrażam zgodę na przetwarzanie przez organizatora konkursu (Przedszkole nr 4 w Dąbrowie Górniczej) moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail) w celach wynikających z organizacji konkursu plastycznego „Szlakiem polskich legend”, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000).

……………………..                  …………………………………

Miejscowość i data                     Podpis nauczyciela