"Mali kubiści" - wyniki konkursu

Konkurs dodał(a) Agnieszka Stodolska-Miasojed
ponad 6 lat temu, wyświetleń 1915

Do konkursu przystąpiły przedszkola i pracownie plastyczne z całej Polski nadsyłając 160 prac.

Jury w składzie: S. Gromacka –Staśko, I. Bela, A. Stodolska-Miasojed wytypowało laureatów i przyznało sześć wyróżnień. Funkcję przewodniczącej jury pełniła należąca do Grupy Janowskiej, artystka malarka Sylwia Gromacka – Staśko, która ufundowała jedną nagrodę specjalną.

Laureaci:

• I miejsce – Amelia Niesporek, 6 lat, Miejskie Przedszkole nr 31 (Ruda Śląska)

• II miejsce – Artur Grzybowski, 5 lat, Oruńska Akademia Przedszkolaka (Gdańsk)

• III miejsce – Kamila Marczak, 5 lat, Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Wojska Polskiego w Borku Starym (Tyczyn)

Wyróżnienia:

• Hubert Trzyna, 5 lat,  Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Wojska Polskiego w Borku Starym (Tyczyn)
  • Amelia Rosińska, 5 lat, Przedszkole Anglojęzyczne „First Steps” (Bielsko - Biała)
  • Feliks Pietkiewicz, 5 lat, Przedszkole Niepubliczne Bim-Bam-Bino (Toruń)
  • Antonina Kiełb, 6 lat, pracownia plastyczna w Ośrodku Kultury w Niemodlinie
  • Hubert Raczek, 6 lat, Punkt Przedszkolny w Szkole Podstawowej im. Józefa Górszczyka w Pisarzowej (Męcina)
  • Kacper Szpala, 5 lat, Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Wojska Polskiego w Borku Starym (Tyczyn)

Nagroda specjalna: